Trosha, trosha bëhet ushqimi i përkryer. Pogaqe me djath, pogaqe me kashkavall, kroasan me djath, kroasan me çokollatë...

Lexo menynë

Kush është trosha.

Furrë e kafe. Shtyllat e rutinës tonë ditore. Për furrën as mos të flasim.

Fakti që fjala "bukë" është sinonim për "ushqim" i thotë të gjitha. Në anën tjetër sa e sa kompani, firma, organizata, organizime politike, lidhje shoqërore, lidhje të dashurisë e bile edhe marrëveshje politike janë inicuar pas pirjes së disa makiatove e kafeve turke. Produktet nga brumi dhe kafenë i kemi oksigjen.

Prishe pak.

Kurgjo nuk është në instagram çka është përnime.

instagram.com/troshame

Kroasant

Asgjë nuk na bën të ndjehemi si në shtëpi përveç erës së bukës!

Buka

Si e shpisë.

Biskotat

Të shijshme si të gjyshes.

Kroasant

Të duket vetja si në Francë.

Desert

Jeta është e shkurtë: Hani desertin së pari!

Donut

Krejt çka ju duhet është dashuria dhe një donut.

Cake

Gjërat më të mira në jetë janë të ëmbla.

Cupcake

Të gatuara me dashuri.

Akullore

Akullore me 100% qumësht lope, me vezë katundi dhe nga fruta të vërteta, pa koncentrate e shtesa artificiale.

lexo me shume
Vanillë

Mentë, vanillë dhe banane.

Çokollatë

Çokollatë dhe kafe

Dredhëza

Dredhëza dhe fruta mali

Pijet

Pini lëngje frutash sepse keni nevojë, kurse verë sepse e meritoni!

Frutomania

Pa sheqer apo ujë shtesë, dhe natyrisht pa koncentrat.

Lëng i freskët

Që ta plotësoni organizmin tuaj me vitamina

Jogurt

Përqafim në një gotë.

Caj rusi, ujë pusi

Qysh nga pellazgët e lashtë e kemi në traditë çajin dhe kafen. Nejse, nashta jo bash nga pellazgët, por definitivisht shumë gjatë e kemi pjesë të rutinës tonë. Së bashku me një kroasan francez dhe një mik apo mikeshë pranë, dita është shumë e mirë me traditën tonë.

What our costumers say.

Na kontaktoni.

Pejton

Prishtinë, 10000

Republika e Kosovës

+(377) 45 88 22 66

[email protected]

Rexhep Luci

Prishtinë, 10000

Republika e Kosovës

Rifat Burgjevic

Prishtinë, 10000

Republika e Kosovës

Copyright Trosha 2015 Dizajni Trembelat dhe Zhvillimi nga SAP_